Van 19 tot 22 mei 2016 vindt in Maastricht weer het Food Truck Festival plaats.
Gezellig allerlei lekkers proeven bij hippe food trucks, live muziek en theater. Dit leuke festival is ook nog eens gratis toegankelijk. Reden genoeg om naar Maastricht te komen en volop te genieten.
En heb je dan je buikje vol en maak je een wandeling door het mooie Maastricht, neem dan even een kijkje in onze winkel. Gelegen aan De Grote Gracht 99, nabij het Vrijthof en de Markt.
Wil je op de hoogte blijven van onze acties en nieuwtjes, schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief en ontvang een leuke korting op je eerste aankoop via onze webshop .
Meest recente posts
TRENDING DEZE MAAND
๐ฅ De Amstel Gold Race… maar dan nรฉt even anders ๐ ๐ฅ๐ด♀️ Het is weer zover: Limburg staat in het…
ontdek meer
Koningsdag in Maastricht: Oranje boven… en de temperatuur ook ๐ฅ๐งก Koningsdag in Maastricht is alle…
ontdek meer
Wanneer Maastricht zich jaarlijks transformeert tot een internationaal centrum voor kunst en exclus…
ontdek meer




.jpg)
