De nazomer, oudewijvenzomer of Sint-Michielszomer (soms ook wel Indian Summer genoemd) is de periode van eind september tot half november, waarin het nog zomerachtig weer kan zijn. Weliswaar daalt in deze periode de gemiddelde temperatuur flink, maar er zijn ook regelmatig periodes die aan de zomer doen denken.
Genieten in Maastricht
En we kunnen nu echt wel spreken van zo een periode. We mogen nog genieten van temperaturen van boven de 20 graden. In ons mooie Maastricht wordt nog heerlijk genoten, zittend onder een boom in herfstkleuren, die af en toe zijn mooie bladeren over ons heen laat dwarrelen. Strijk neer op een van de romantische terrassen die Maastricht rijk is. Heerlijk drankje in je hand, zonnebril op je neus en geniet van de tintelingen van de zon op je huid. Wat een rijkdom.
Voel de tintelingen bij De Grote Gracht
Wil je deze Indian Summer nog een extra tinteling voelen .... vereer ons dan met een bezoekje. In onze gezellige winkel op steenworp afstand van het Vrijthof nemen wij je graag mee op een tripje door de wereld van de erotiek. De Grote Gracht biedt een uitgebreide collectie van de nieuwste toys, mooiste lingerie en duizelingwekkende high heels.